Kongresový hotel


Vitajte v Austria Trend Hoteli Bratislava ****

Tam, kde sa stretáva historická atmosféra mesta a súčasná architektúra, Vás očakáva moderná elegancia a výnimočný šarm bratislavského Austria Trend Hotela otvoreného v roku 2009.

Jedinečný pôvab fasády Vám už na prvý pohľad prezradí: Najbližšie dni budú niečím výnimočné. Pri vstupe do haly sa pred Vami otvorí prostredie štýlovosti a lesku, ktoré Vám vezme dych. Svieža súhra dizajnu a životných pocitov charakterizuje vnútornú atmosféru hotela vo všetkých izbách až do posledného detailu. Exkluzivita a štýl sa tu spájajú do jednoliateho celku, ktorý je vo vybavení hotela, skvelých službách, relaxačnom wellness centre a rafinovanom kulinárstve dotiahnutý do dokonalosti. Či už ide o seminár, služobnú cestu alebo víkendový pobyt, v Austria Trend Hoteli ste Vy a Vaše želania stále na prvom mieste. A vďaka polohe v centre mesta Vám Bratislava leží doslova pri nohách.

Informácie o okolí

Stačí sa postaviť na krok od dverí a nachádzate sa presne uprostred bratislavského Starého Mesta. Nechajte sa pohltiť čarom histórie a kultúry tohto jedinečného mesta.

Bratislava ako niekdajšie korunovačné mesto Habsburgovcov je taktiež jediným hlavným mestom na svete, ktoré sa nachádza na hranici dvoch štátov a leží v bezprostrednej blízkosti ďalšieho hlavného mesta. Pocíťte dejiny na vlastnej koži a v rozprávkových uličkách mesta preskúmajte historické srdce Bratislavy. Za rohom na Vás čaká Prezidentský palác postavený v barokovom štýle. Za ďalším zasa nádherná záhrada patriaca k palácu, ktorá Vás pred ďalším objavovaním mesta pozýva oddýchnuť si v tieni stromov. Primaciálny palác ako niekdajšie sídlo ostrihomského arcibiskupa ukrýva vo svojich priestoroch mestskú galériu malieb a je taktiež vzdialený iba 10 minút chôdze.


Bratislava má svoje miesto aj v novších dejinách. Vizionárska socialisticko-realistická architektúra budovy Slovenského rozhlasu dodnes pripomína strohú atmosféru sovietskych čias. Ak si však radšej chcete vychutnať prítomnosť, Bratislava Vás bezpochyby presvedčí. Napríklad pestrým programom, ktorý začal hostí nedávno lákať do Starej tržnice postavenej v roku 1910. Pravidelne si tu možno vybrať z kultúrnych podujatí, tradičných trhov a iných akcií.

Či už ste fanúšikom nakupovania za výhodné ceny, znalcom vín alebo skôr kultúrnym nadšencom, či vyhľadávate rušný nočný život alebo gurmánske zážitky, v Bratislave si ako v medzinárodnom hlavnom meste prídete na svoje.


Odborní garanti:


Odborný organizátor

Vedecký a programový výbor:


prof. MUDr. Peter Valkovič, PhD.
(predseda výboru; vedecký tajomník Slovenskej neuropsychiatrickej spoločnosti SLS)

prof. MUDr. Peter Kukumberg, PhD.
(predseda Slovenskej neuropsychiatrickej spoločnosti SLS)

MUDr. Radovan Hrubý, PhD.
(podpredseda Slovenskej neuropsychiatrickej spoločnosti SLS)

prof. MUDr. Ján Benetin, PhD.
MUDr. Ľubomíra Izáková, PhD.
prof. MUDr. Daniela Ostatníková, PhD.
MUDr. Fedor Jagla, PhD.
MUDr. Mária Králová, CSc.
Doc. MUDr. Michal Minár, PhD.
prof. MUDr. Eva Češková, CSc.
MUDr. Alojz Rakús
MUDr. Igor Riečanský, PhD.


Partneri podujatia


Platinový partner:


Zlatý partner:


Bronzový partner:


Partner plus:


Partner plus:


Partner podujatia:


Partner podujatia:


Partner podujatia:


Partner podujatia:


Partner podujatia:


Partner podujatia:


Partner bez vystavovateľskej plochy:


Mediálny partner: